Бодібілдер Дмитро Підопригора загинув на фронті в Україні на луганському напрямку

Posted by

Загинув ще один спортсмен з України, який з початком повномасштабної війни прийняв рішення захищати Україну від російських загарбників. Не стало Дмитра Підопригори, повідомляє prsport.net.

Ще жодна війна в історії не минула без втрат у лавах її захисників. Так і українські сім’ї зараз втрачають своїх рідних і близьких, які ціною своїх життів захищають свободу і незалежність України в боротьбі з російськими окупантами.

Трагічна новина про втрату Дмитра прийшла з Луганщини, де загинув заслужений спортсмен України.

Дмитро Підопригора, який є українським бодібілдером, віддав своє життя на фронті в Україні, на яку напала російська армія, намагаючись захопити й знищити якомога більше території та людей.

Українському герою-захиснику з Харкова було 34 роки, коли він воював у луганській Білогорівці. Він, як і інші українські захисники, не зміг сидіти склавши руки, а вирушив на передову.

19 січня 2023 року Дмитро зі своїми побратимами потрапив під мінометний обстріл, який став для нього фатальним — він отримав поранення, несумісне з життям.

Починаючи з 2021-го року, Дмитро Підопригора був майстром спорту з бодібілдингу, який у своїй професійній кар’єрі виграв у Кубку України 2021-го року серед чоловіків у дисципліні фізик (до 176 сантиметрів).

Окрім цього, він вигравав чималу кількість нагород під час обласних та всеукраїнських змагань.

Приносимо свої щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя України Дмитра Підопригори!

Герої не вмирають!