ФК «Кудрівка-Veterans» (Ірпінь) — чемпіон України серед ветеранів 55+!

Posted by

Приємна новина надійшла вчора з Вишневого, де футболісти ФК «Кудрівка-Veterans» з Ірпеня стали чемпіонами України з футболу серед ветеранів 55+ і старші пам’яті Володимира Лозинського!

Вітаємо всіх футболістів клубу, тренера — Валентина Бондаря, менеджера — Анатолія Ткача і звісно, всім добре відомого, амбіційного президента клуба — Романа Васильйовича Солодаренка, який завжди ставить ціль — тільки перемога!

Турнір, участь у якому взяли 16 найкращих команд з 12 регіонів України розпочався з групових ігор ще в травні і цими вихідними пройшли вже фінальні матчі, де сильнішим виявився клуб з Ірпеня!

18.Ткач Анатолій.

Відзначимо, що і у футбольному турнірі на підтримку Гвардії наступу «Буревій», СУПЕРЛІГА-2023″ — ЛЕГЕНДИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ, — змаганнях, що проходили у Києві серед команд ветеранів у віковій категорії — 40+,  футболісти команди «Кудрівка-Veterans» посіли 2 місце з чим ми вітаємо і цю команду, де наш футболіст Мельник став другим, найкращим серед бомбардирів цього турніру !

Бажаємо нашим командам футбольного клубу «Кудрівка» подальших перемог у турнірах в яких вони будуть виступати!