Українські саночниці вступили в боротьбу за медалі Олімпіади-2018

Posted by

59_main_new.1518438330

Олена Шхумова після першої спроби займає 19-е місце і претендує на потрапляння до фіналу

Українська саночниця Олена Шхумова займає 19-е місце після першої спроби на зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані.

Шхумова показала час 46.950 секунди. Першою стала німкеня Наталі Гайзенбергер — 46,245. Друге місце зайняла канадка Алекс Гоф (46.317), третє — німкеня Тетяна Хюфнер (46.322).

Ще одна українська спортсменка — Олена Стецьків — з результатом 50.599 секунди посіла після першої спроби останнє, 30-е місце.

Друга спроба відбудеться пізніше в понеділок. До наступного раунду, який відбудеться у вівторок, виходять 20 найкращих спортсменок за підсумками перших двох спроб. Саме вони і продовжать боротьбу за медалі, які будуть розіграні за підсумками чотирьох стартів.

Змагання в цьому виді спорту проходять в Центрі санних видів спорту «Альпензія», який вміщує 7000 глядачів (1000 сидячі / 6000 стоячі).

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей — 102 комплекту.