Евертон сенсаційно переміг Арсенал в українському дербі АПЛ

Posted by

Миколенко обыграл Зинченко: Эвертон сенсационно победил Арсенал в украинском дерби АПЛ

Евертон разом із Віталієм Миколенком і без Френка Лемпарда зумів відібрати очки в Арсенала (1:0) у матчі 22-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Миколенко отримав третю жовту картку в сезоні.  До цього поєдинку Зінченко і Миколенко зустрічалися на «Гудісон Парк» 26 лютого, через два дні після початку війни в Україні.

Ця перемога дозволила Евертону хоч і тимчасово, але покинути зону вильоту.
Шон Дайч провів дебютний матч, як головний тренер Евертона.
Перша перемога Евертона за дев’ять матчів в АПЛ, а ось Арсенал вперше програв за 14 матчів.

Віталій Миколенко та Олександр Зінченко розпочали поєдинок у стартових складах своїх команд. Уже на другій хвилині Миколенко в підкаті збив суперника, і суддя зафіксував порушення правил. У цей час Зінченко роздавав або не точні передачі, або ж їх блокували гравці Евертона.

Перші небезпечні моменти в цій грі трапилися під кінець першого тайму. Спочатку кілька нагод змарнував Евертон, а трохи згодом змарнованою нагодою відзначилися і «каноніри».

На 60-й хвилині команді Миколенка вдалося вийти вперед. Після подачі з кутового Джеймс Тарковсі вистрибнув вище захисників і головою відправив м’яч у сітку воріт Арсеналу.

Практично відразу після забитого гола Миколенко після грубого підкату отримав жовту картку, яка змусила його грати більш акуратно протягом півгодини.

На 89-й хвилині відзначитися забитим голом мав можливість Зінченко, але м’яч після його удару пролетів далеко від лівої штанги. Через три хвилини Олександр знову пробивав по воротах Евертона, але цього разу сфера пролетіла трохи вище поперечини.

Уже в доданий арбітром час Зінченко за прикладом Миколенка обзавівся гірчичником від арбітра.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Евертона, яка дозволила команді Миколенка піднятися на 17-те місце в турнірній таблиці АПЛ.