Ірпінчани чемпіони України з футзалу у віковій категорії 60+

Posted by

Приємна звістка надійшла з міста Житомира, де з 16 по 18 вересня у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Динамо» та ФОК,  під егідою Асоціації футзалу України  проходили ігри чемпіонату України з футзалу серед ветеранів віком 40+, 50+ (команди вищої та першої ліги) та 60+.

Так, за команду ветеранів футбольного клубу «Київ» виступали футболісти з Ірпеня та Бучанського району, серед яких всім добре відомий ірпінчанин Віктор Смарига, який у своєму віці демонструє футбол вищого гатунку,  не дивлячись на паспортні данні, який разом зі своїм земляком,- воротарем Сергієм Рудим, Олегом Хоружим з Микулич та Олександром Мироненком з  Немішаєва, стали чемпіонами України з футзалу у віковій категорії 60+ виступаючи за команду футбольного клубу «Київ».

Слід відзначити, що у змаганнях цієї вікової категорії — 60+ взяли участь команди з шести регіонів України, а саме: міста Києва, Харкова, збірні команди Київської, Хмельницької та Черкаської областей та збірна команда медиків.

У віковій категорії 50+ (у двох лігах) змагалися команди з Одеси, Донецька, Львова, Рівного, Нової-Каховки, Южноукраїнську, Запорізької, Черкаської, Сумської областей та команда м. Новоград-Волинського.

У віковій категорії 40+ (у двох лігах) змагалися дві команди з Волині, дві Одеських команди, команди з Харкова, Сум, Рівного, Южноукраїнську, дві команди з Луганщини та команда Атлет з міста Житомир.

Загалом участь у футбольних баталіях взяло 27 команд, де були близько 280 учасників із різних куточків України.

За результатами трьох днів змагань, у напруженій та безкомпромісній боротьбі переможцями та призерами чемпіонату України з футзалу серед ветеранів стали:

У віковій категорії 60+:

І місце – «Київ» (м. Київ);

ІІ місце – «Комунар» (м. Харікв);

ІІІ місце – «Смілаенерго» (Черкаська область).

У віковій категорії 50+:

Вища ліга

І місце – «ТВД» (м. Львів);

ІІ місце – «Кардінал-Рівнестандарт»;

ІІІ місце – «Чорне море» (м. Одеса).

Перша ліга

І місце – «Авангард» (м. Новоград-Волинський);

ІІ місце – «Чернобай» (Черкаська область);

ІІІ місце – «Фортуна» (Сумська область).

У віковій категорії 40+:

Вища ліга

І місце – «Володимирівка» (Волинська область);

ІІ місце – «Олексіївка» (м. Харків);

ІІІ місце – «СКВ-Комфортне місто» (м. Сєвєродонецьк).

Перша ліга

І місце – «Атлет» (м. Житомир);

ІІ місце – «Кардінал-Рівнестандарт»;

ІІІ місце – «Динамо» (м. Суми).

Користуючись нагодою, хочемо привітати футболістів з Ірпеня та Бучанського району, які у складі команди ветеранів  футбольного клубу «Київ» стали переможцями чемпіонату України у віковій категорії 60+.

Так тримати і обертів не збавляти!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!